ApartSenior

W SERCU BESKIDÓW

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana w bliskości gór jednocześnie dobrze skomunikowana z centrum Wisły i głównymi drogami dojazdowymi.

Opieka medyczna

Mieszkańscy apartamentów zyskują całodobową opiekę medyczną, dostęp do Medicall Center, a także szare innych udogodnień.

Bliskość natury

Obcowanie z naturą bardzo pozytywnie wpływa na zdrowie i układ odpornościowy. Pozwala odpoczywać i mobilizuje do codziennej aktywności.

Apart Senior - jedyne w Polsce apartamenty z opieką medyczna 24h!

Nieruchomość inwestycyjna znajdująca się w Wiśle to doskonałe miejsce dla Ciebie i Twoich bliskich, a także świetna opcja inwestycyjna. Mieszkańcy apartamentów objęci są całodobową opieką medyczna, a zlokalizowana w budynku strefa usługowa zapewnia wsparcie w każdej chwili, kiedy jest to potrzebne. Budynki są w pełni dostosowane do osób starszych i z niepełnosprawnością. Otoczenie nieruchomości, parking i podjazd także zawierają wszystkie niezbędne elementy wyposażenia, które pomagają osobą, które mają problemy z samodzielnym poruszaniem się, czy przemieszczaniem.

Wisła Malinka

Malinka to jedna z najbardziej rozległych dolin miasta Wisła. Znajduje sIę w północno-wschodniej części miejscowości i jest położona po obu stronach potoku Malinka. Północna jej część położona jest na łagodnych i mocno nasłonecznionych zboczach Czupla i Malinowa, południowa – na stromo opadających zboczach Cienkowa.

Widokowa działka położona jest na nasłonecznionym, północnym stoku doliny Malinka. Roztacza się z niej przepiękny widok na Cieńków i okoliczne szczyty. W pobliżu znajduje się wiele tras turystycznych i spacerowych oraz atrakcji turystycznych, m.in. skocznia narciarska „Malinka” im. Adama Małysza.

– działka o powierzchni 35 arów
– maksymalna powierzchnia użytkowa budynku – 3200 m kw.
– dostępne wszelkie niezbędne media
– 7 km do centrum Wisły, 14 km do centrum Szczyrku

Przykładowe wizualizacje

Strefa usługowa i udogodnienia w nieruchomości:

Plany apartamentów

Uzyskaj więcej informacji o inwestycji

Adres

43-460 Wisła
ul. Brzozowa5

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Niedziela
24h!

Skontaktuj się