ApartSenior

U PODNÓŻA BESKIDÓW

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana u podnóża Beskidów z pięknym widokiem na góry oraz dobrym skomunikowaniem z drogami głównymi.

Opieka medyczna

Mieszkańscy apartamentów zyskują całodobową opiekę medyczną, dostęp do Medicall Center, a także wielu innych udogodnień.

Bliskość natury

Obcowanie z naturą bardzo pozytywnie wpływa na zdrowie i układ odpornościowy. Pozwala odpoczywać i mobilizuje do codziennej aktywności.

Apart Senior - jedyne w Polsce apartamenty z opieką medyczną 24h!

Nieruchomości inwestycyjne znajdujące się  w Beskidach i u podnóża Beskidów, to doskonałe miejsce dla Ciebie i Twoich bliskich, a także świetna opcja inwestycyjna. Mieszkańcy apartamentów objęci są całodobową opieką medyczna, a zlokalizowana w budynku strefa usługowa zapewnia wsparcie w każdej chwili, kiedy jest to potrzebne. Budynki są w pełni dostosowane do osób starszych i z niepełnosprawnością. Otoczenie nieruchomości, parking i podjazd także zawierają wszystkie niezbędne elementy wyposażenia, które pomagają osobom, które mają problemy z samodzielnym poruszaniem się.

Ustroń - Cisownica

Cisownica to malownicza wieś położona na terenie gminy Goleszów, w powiecie cieszyńskim, w województwie śląskim. Jej nazwa pochodzi od d drzewa cis – znajduje się tu rezerwat przyrody „Zadni Gaj”, chroniący fragment lasu z okazami cisa pospolitego. Na terenie gminy Goleszów wytyczone również wiele szlaków spacerowych, m.in. “Cisownicki”, którym możemy dojść do urokliwego wąwozu potoku Przykopa i “Taliańskich schodów”.

Doskonale skomunikowana działka z widokiem na pasmo Beskidów. Znajduje się na granicy powiatu goleszowskiego i Ustronia. Możliwa jest na niej budowa budynku usługowo-mieszkalnego o powierzchni użytkowej 3600 m kw. Na parterze budynku znajdą się punkty usługowe, min. gabinety lekarskie i rehabilitacyjne,
na piętrze – komfortowe mieszkania z całodobową opieką medyczną – własnościowe i na wynajem.

– działka o powierzchni 30 arów
– maksymalna powierzchnia zabudowy 1800 m kw.
– maksymalna powierzchnia użytkowa budynku – 3600 m kw.
– dostępne wszelkie niezbędne media
– 4 km do centrum Ustronia, 12 km do Cieszyna, 33 km do Bielska-Białej

Ustroń - Harbutowice

Harbutowice położone są na południe od Skoczowa w województwie śląskim, w powiecie cieszyńskim, w gminie Skoczów. Wieś leży na Pogórzu Śląskim, w granicach historycznego regionu Śląska Cieszyńskiego. Przez jej teren poprowadzono liczne szlaki turystyczne i trasy rowerowe. Rośnie tu sporo pomnikowych drzew, m.in. 500-letnia lipa drobnolistna.

Działka położona jest w spokojnej okolicy zabudowanej domkami jednorodzinnymi. Jest doskonale skomunikowana. Roztacza się z niej piękny widok na pasmo Beskidów.

– działka o powierzchni 50 arów
– dostępne wszelkie niezbędne media
– 9 km od Ustronia, 15 km do Cieszyna i 25 km do Bielska-Białej

Przykładowe wizualizacje

Strefa usługowa i udogodnienia w nieruchomości:

Plany apartamentów

Uzyskaj więcej informacji o inwestycji

Adres

43-460 Wisła
ul. Brzozowa5

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Niedziela 
24h

Skontaktuj się