ApartSenior

PRZEDGÓRZE BESKIDÓW

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana w Pierścu w przedgórzu Beskidów z pięknym widokiem na góry oraz dobrym skomunikowaniem z drogami głównymi.

Opieka medyczna

Mieszkańscy apartamentów zyskują całodobową opiekę medyczną, dostęp do Medicall Center, a także wielu innych udogodnień.

Bliskość natury

Obcowanie z naturą bardzo pozytywnie wpływa na zdrowie i układ odpornościowy. Pozwala odpoczywać i mobilizuje do codziennej aktywności.

Apart Senior - jedyne w Polsce apartamenty z opieką medyczną 24h!

Nieruchomości inwestycyjne znajdujące się  w Beskidach i u podnóża Beskidów, to doskonałe miejsce dla Ciebie i Twoich bliskich, a także świetna opcja inwestycyjna. Mieszkańcy apartamentów objęci są całodobową opieką medyczna, a zlokalizowana w budynku strefa usługowa zapewnia wsparcie w każdej chwili, kiedy jest to potrzebne. Budynki są w pełni dostosowane do osób starszych i z niepełnosprawnością. Otoczenie nieruchomości, parking i podjazd także zawierają wszystkie niezbędne elementy wyposażenia, które pomagają osobom, które mają problemy z samodzielnym poruszaniem się.

Idea projektu

Celem naszego projektu jest stworzenie apartamentów z opieką o najwyższym standardzie życia. Nasza realizacja jest skierowana do osób starszych, szukających bezpiecznego i wygodnego azylu do zamieszkania.

Realizowane nieruchomości dostosowane są do osób starszych oraz z trudnościami w poruszaniu się. Każda nieruchomość posiada zaplecze rehabilitacyjno – usługowe, ponadto apartementy wyposażone są w sauny oraz zestawy do hydromasażu, hydroterapii i fizykoterapii .

Tworzymy apartamenty o wysokim standardzie dla osób starszych i z trudnościami w poruszaniu się, które stanowią idealne miejsce do spędzania jesieni życia.
Nasze nieruchomoścu są także doskonałą opcją dla szukających atrakcyjnej inwestycji pod wynajem.

ZAKUPY

Zarówno zakup w Aptece wszystkich leków, jak i zrobienie codziennych zakupów według wytycznych podopiecznego.

ZŁOTA RĄCZKA

Dla osoby starszej lub chorej, czasami wymiana żarówki może stanowić problem. Dlatego przy wszystkich drobnych pracach czy naprawach istnieje możliwość skorzystania z usług serwisanta.

POMOC DOMOWA

Podopieczni otrzymują w ramach opieki pakietowej usługę sprzątania domu, drobnych prac domowych, prania i prasowania, itd. Dzięki temu nie muszą się martwić o czystość swojego nowego domu.

WYŻYWIENIE

Jeśli jest taka potrzeba, podopieczni mogą skorzystać z usługi kateringu. Dzięki czemu mają zapewnione zdrowe i indywidualnie dopasowane wyżywienie.

OPIEKA MEDYCZNA

Oferujemy w ramach naszych pakietów zarówno opiekę pielęgniarską jak i możliwość opieki medycznej (lekarskiej) dopasowaną do aktualnego stanu zdrowia osoby podopiecznej.

DOSTOSOWANIE MIESZKANIA

Nasze mieszkania są specjalnie dostosowane dla Seniorów czy osób niepełnosprawnych. Posiadają szereg udogodnień i ułatwień, pomagających takim osobom w codziennym życiu.

Strefa usługowa i udogodnienia w nieruchomości:

Mieszkania w standardzie posiadają laptop lub smartfon z dostępem do programu pod nazwą:  
Centrum Usług Senioralnych  – łączenie z osobami obsługującymi program pakiety medyczne.

Pakiety medyczne

Pakiet 1
180,00 PLN / m-c

Obejmuje stały i bezpośredni kontakt telefoniczny
z kadrą medyczną, a także video konferencje, monitoring bieżących potrzeb seniora wraz
z podstawowymi poradami medyczno - senioralnymi.

Pakiet 2
360,00 PLN / m-c

Konsultacje i rozmowy na zasadzie video konferencji, teleporady z lekarzem prowadzącym, uzyskiwanie porad lekarskich od lekarza prowadzącego, który w swojej bazie danych posiada informacje na temat schorzeń i dolegliwości seniora. Lekarz prowadzący posiada cała historię badań i diagnostykę danej osoby. Przy pomocy rozmowy telefonicznej lub video spotkania będą zlecane dodatkowe badania lub zabiegi.

W ramach tego pakietu dla seniora dowożone będą lekarstwa i inne środki opatrunkowe, medyczne oraz artykuły higieniczne. Na bieżąco będą kontrolowane i modyfikowane konieczne zakupy, usługi, zabiegi w przypadku wszystkich zaleconych czynności.

Pakiet 3
560,00 PLN / m-c

Pełna obsługa, czyli wszystkie czynności opisane w Pakiecie 2- do tego senior będzie korzystał z rehabilitacyjnej gimnastyki porannej pod okiem specjalisty, którą będzie mógł realizować we własnym pokoju z wykorzystaniem istniejącego tam sprzętu i urządzeń odpowiednio dobranych dla właściwej rehabilitacji.

Poza tym osoba korzystająca z tego pakietu będzie miała możliwość skorzystać z dodatkowej opieki pielęgniarskiej jak takich jak: zmiana opatrunków, indywidualne zabiegi, zastrzyki i inne. Każde mieszkanie wyposażone w laptop lub smartfon - do bezpośredniego łączenia  z osobami obsługującymi program Centrum Usług Senioralnych.

Plany apartamentów

Pierściec lokalizacja

Uzyskaj więcej informacji o inwestycji

Pierściec wizualizacje

Adres

43-460 Wisła
ul. Brzozowa5

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Niedziela 
24h

Skontaktuj się