ApartSenior

                                                                        Ustroń, Wisła – jedyne w Polsce

                                                                                     mieszkania z opieką  24h

 

Jedyne w Polsce apartamenty dla seniorów!

Mieszkania z opieką medyczną 24h - wysoki standard życia seniora

Mieszkania inwestycyjne dla Ciebie i Twoich bliskich z rewolucyjnym pakietem opiekuńczo-medycznym. Nowoczesne apartamenty dostosowane do osób starszych i z niepełnosprawnością.

Nowoczesne budynki, w pięknej okolicy, to także możliwość korzystnej inwestycji, która pozwala na odliczenie kosztów i zwrot z wynajmu w skali nawet 9% rocznie. Mieszkania z opieką medyczną to idealna opcja dla osób, które szukają miejsca dla swoich rodziców, czy bliskich. Możliwość kupna tego typu apartamentów to także doskonała opcja na zainwestowanie w atrakcyjną nieruchomość w miejscowościach uzdrowiskowych Beskidu Śląskiego.

Rewolucyjny pakiet opieki medyczno-lekarskiej 24h

Zaplecze rehabilitacyjno – medyczne

Apartamenty dostosowane do osób z problemami z ruchowymi

Widokowe ścieżki spacerowe i ławki w pobliżu natury

Ekologiczne
i ekonomiczne ogrzewanie z paneli fotowoltaicznych

Miejsca parkingowe i samochody do dyspozycji seniora

Winda dostosowana do wózków inwalidzkich na każde piętro

Możliwość odliczenia kosztów na rzecz darowizny dla fundacji

Zakup mieszkania z możliwością dalszego wynajmu z 9% zwrotem w skali roku.

Gwarancja wynajmu przy wynagrodzeniu 5%

Za polecenie i wskazanie naszej oferty wypłacamy premię w wysokości 1,5-2% wartości apartamentu

Trzy inwestycje, wiele możliwości

U Podnóża Beskidów / W Sercu Beskidów

Apartamenty dla seniora ulokowana są w spokojnej, cichej, ale dobrze skomunikowanej okolicy z widokiem na góry. Nowoczesne budynki, wysoka jakość wyposażenia i stała opieka medyczna, która stale dba o bezpieczeństwo mieszkańców. Jest to wymarzone miejsce do mieszkania dla szukających spokoju i bezpieczeństwa seniorów i nie tylko.
Ceny apartamentów od 7850 zł/m2.

Piękno i bliskość natury

Beskid Śląski to jeden z najpiękniejszych regionów w Karpatach Zachodnich. To także idealnie miejsce do mieszkania dla osób, które szukają ciszy, spokoju i bliskości natury.

Nieruchomości umiejscowione w samych sercu Beskidu Śląskiego, jak i u jego podnóży, gwarantują nie tylko świeże i czyste powietrze, ale także piękne ścieżki do spacerowania, czy mało wymagające szlaki górskie.

Beskid to także wiele możliwości społecznego i kulturalnego spędzania czasu. Urocze kawiarnie, muzea, czy amfiteatr w Wiśle, w którym często odbywają się przedstawienia, czy koncerty. Jest to z pewnością doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy kochają bliskość natury.

Znajdź swoje wymarzone miejsce

W sercu Beskidów

Wisła

Mieszkanie w Wiśle to połączenie pięknych widoków, górskiej atmosfery, a do tego także wielu uroczych kawiarni i miejsc kultury, które są chętnie odwiedzane przez osoby starsze. Czyste powietrze, bliskość natury i dobre skomunikowanie z centrum miasta to cechy charakterystyczne nasze inwestycji w Wiśle.

U Podnóża Beskidów

Pierściec

Spokojny, daleki od zgiełku wielkich miast Pierściec to miejsce położone u podnóża Beskidów. Nieruchomość położona jest w pięknym zakątku, który gwarantuje ciszę, spokój, wiele bezpiecznych ścieżek do spacerowania, a także punktów widokowych.

Idea przedsięwzięcia

Celem naszego projektu jest stworzenie apartamentów z opieką o najwyższym standardzie życia. Nasza realizacja jest skierowana do osób starszych, szukających bezpiecznego i wygodnego azylu do zamieszkania.

Realizowane nieruchomości dostosowane są do osób starszych oraz z trudnościami w poruszaniu się. Każda nieruchomość posiada zaplecze rehabilitacyjno – usługowe, ponadto apartementy wyposażone są w sauny oraz zestawy do hydromasażu, hydroterapii i fizykoterapii .

Tworzymy apartamenty o wysokim standardzie dla osób starszych i z trudnościami w poruszaniu się, które stanowią idealne miejsce do spędzania jesieni życia.
Nasze nieruchomoścu są także doskonałą opcją dla szukających atrakcyjnej inwestycji pod wynajem.

ZAKUPY

Zarówno zakup w Aptece wszystkich leków, jak i zrobienie codziennych zakupów według wytycznych podopiecznego.

ZŁOTA RĄCZKA

Dla osoby starszej lub chorej, czasami wymiana żarówki może stanowić problem. Dlatego przy wszystkich drobnych pracach czy naprawach istnieje możliwość skorzystania z usług serwisanta.

POMOC DOMOWA

Podopieczni otrzymują w ramach opieki pakietowej usługę sprzątania domu, drobnych prac domowych, prania i prasowania, itd. Dzięki temu nie muszą się martwić o czystość swojego nowego domu.

WYŻYWIENIE

Jeśli jest taka potrzeba, podopieczni mogą skorzystać z usługi kateringu. Dzięki czemu mają zapewnione zdrowe i indywidualnie dopasowane wyżywienie.

OPIEKA MEDYCZNA

Oferujemy w ramach naszych pakietów zarówno opiekę pielęgniarską jak i możliwość opieki medycznej (lekarskiej) dopasowaną do aktualnego stanu zdrowia osoby podopiecznej.

DOSTOSOWANIE MIESZKANIA

Nasze mieszkania są specjalnie dostosowane dla Seniorów czy osób niepełnosprawnych. Posiadają szereg udogodnień i ułatwień, pomagających takim osobom w codziennym życiu.

Adres

43-460 Wisła
ul. Brzozowa5

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Niedziela
24 h

Skontaktuj się